logo

regulamin

 1. Właścicielem Sklepu Internetowego jest firma

  PHU MAGMA Magdalena Mioduszewska

  prowadząca działalność handlową pod adresem:

  ul. Narodowych Sił Zbrojnych 6, 09-400 Płock w dalszej części zwana Sprzedającym.

  Tel. 24 – 264 – 05 – 74

  Fax. 24 – 264 – 05 - 76

 2. Zamówienia w sklepie można składać poprzez:
  - sklep internetowy,

  - e-mail: sklep@dlastolarzy.pl
  - faksem 24 264 – 05 – 76

 3. Osoba składające zamówienie w powyższy sposób zwana będzie dalej Kupujacym.

 4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

 5. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 13.00, w soboty, w niedziele, w dni wolne od pracy oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

 6. Kupujący  składając zamówienie oświadcza, iż zapoznał się z treścią niniejszych zasad i zaakceptował postanowienia w nich zawarte.

 7. Kupujący jest zobowiązany do zapoznania się z treścią opisów towarów przed dokonaniem zakupu i wyjaśnienia ewentualnych wątpliwości ze Sprzedającym.

 8. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu  i adresu e-mail - po przyjęciu zamówienia. Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie lub  poprzez e-mail. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ten sposób w ciągu 48 godzin, nie będą realizowane.

 9. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną. Sprzedający zastrzega sobie możliwość telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z Kupującym celem weryfikacji zamówienia lub danych kontaktowych Kupującego.

 10. Zamówienia potwierdzonego nie można anulować.

 11. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

 12. Sprzedający zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji (patrz punkt 7).

 13. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

 14. Koszty przesyłki pokrywa Kupujący. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość pokrycia kosztów przesyłki przez Sprzedającego.

 15. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Kupującego w terminie do 5 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.

 16. W przypadku braku towaru w magazynie Kupujący jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Kupujący nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może zrezygnować z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia lub z całości zamówienia.

 17. Do każdej przesyłki dołączamy paragon. W przypadku, gdy Kupujący życzy sobie wystawienia faktury VAT (np. podmiot gospodarczy) prosimy o wcześniejsze zaakceptowanie upoważnienia do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy zawartego w formularzu zgłoszeniowym lub przesłanie go na nasz numer faksu: (24) 264 – 05 – 76 ).

 18. Sprzedający dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia zgodności opisów towarów ze stanem faktycznym. Kolorystyka produktów wyświetlanych na monitorze komputera może odbiegać od rzeczywistych kolorów produktu, co nie stanowi podstaw do reklamacji.

 19. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności gdy wygląd towaru w rzeczywistości odbiega w nieznacznym stopniu od zdjęcia znajdującego się na stronie internetowej, w przypadku gdy różnice wynikają z modyfikacji danego produktu wprowadzonych przez producenta, zaś opis towaru jest zgodny z fatycznym zastosowaniem produktu. Na życzenie Kupujacego Sprzedajcy może przesłać rzeczywiste zdjęcie produktu. 

 20. Należność za zamówiony towar Kupujacy może uregulować w następujący sposób:

  - przy odbiorze osobistym w siedzibie sklepu : 09-400 Płock ul. Gwardii Ludowej 6
  - przy odbiorze przesyłki kurierskiej ( za pobraniem )
  - przelewem (przedpłata).

 21. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami pod nr telefonu (24) 264 – 05 – 74 celem ustalenia warunków zwrotu. Towar powinien być zwrócony nieuszkodzony w fabrycznym opakowaniu.

 22. Wszystkie zwroty towarów czy to reklamacyjne, czy w ramach odstąpienia od umowy należy wysyłać na koszt osoby zwracającej jako przesyłki bez pobrania. Przesyłki pobraniowe nie będą odbierane.

 23. Podczas dokonywania przedpłaty:
  - Należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto:

  ING Bank Śląski 92 1050 1966 1000 0090 6704 4579

  - Na poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer, datę zamówienia (numer ten jest wyświetlany podczas akceptowania zamówienia), podać imię i nazwisko / nazwę Kupującego.
  - Po dokonaniu wpłaty należy przesłać potwierdzenie wpłatyna adres e-mail:sklep@dlastolarzy.pl, kopię polecenia przelewu lub blankietu wpłaty na konto przesłać na numer faksu: (24) 264 – 05 – 76.
  - Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na koncie Sprzedającego.

 24. W przypadku płatności przy odbiorze ( za pobraniem ) Kupujący reguluje należność gotówką przy dostarczeniu towaru.

 25. Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.

 26. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem telefonu (24) 264 – 05 – 74.

 27. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Kupujący mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

 28. Klauzula informacyjna RODO MAGMA

 29. Korzystanie z naszego sklepu jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.